Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli

Oferta jednostki

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 29 IM. AKADEMII UŚMIECHU W OLSZTYNIE

ul. Zbigniewa Herberta 2a, 10-686 Olsztyn

tel. 895419028

e-mail: przedszkole@pm29.olsztyn.eu

WWW: http://pm29.olsztyn.eu

imię i nazwisko dyrektora: Halina Hincmann

Lista oddziałów

Nazwa oddziału Szczegóły
Przedszkole Miejskie nr 29 Dzieci w wieku 3 latDzieci w wieku 3 lat Dzieci w wieku 4 latDzieci w wieku 4 lat Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Nieprzystosowany
Godziny pracy:
06:30 - 16:30
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Tak

Opis jednostki

Przedszkole Miejskie nr 29 im. Akademii Uśmiechu znajduje się przy ulicy Zbigniewa Herberta 2a w Olsztynie, w sąsiedztwie Żłobka Nr 1 oraz Szkoły Podstawowej Nr 30. Przedszkole zostało otwarte w roku 1988. Funkcjonuje tu 6 oddziałów dziecięcych w wieku od 3 do 6 lat. Praca wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńcza opiera się na priorytetach MEN, W-M KO, rozwijaniu kompetencji kluczowych, podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz wewnętrznej dokumentacji przedszkola np. na zestawie programów zatwierdzonych do realizacji w danym roku szkolnym przez dyrektora. W ramach realizacji działań współpracujemy ze środowiskiem rodzinnym, lokalnym i dalszym.
Organizujemy tu m.in. Kolorowe dni, święta kalendarzowe, akcje ekologiczne, patriotyczne, charytatywne itd.
Ostatnie nasze osiągnięcia to m.in.   Dyplom finalisty Ogólnopolskiego Projektu  Dobrych Uczynków "ZIARENKA DOBRA" Edycja VII iVIII  "Dzieci -Potrzebującym kolegom", Akcja "Lekcja dla Rodaka", Otrzymanie Statuetki "Ludziom Dobrej Woli" za organizację wielu akcji charytatywnych w przedszkolu.
Zapraszamy na stronę internetową pm29.olsztyn.eu

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 2 Zdjęcie szkoły 4 Zdjęcie szkoły 6